EKO ZYSK 1 Sp. z o.o.

Ekozysk1 to firma zajmująca się kompleksowymi usługami wiążącymi się z kasacją niesprawnych samochodów, oraz utylizacją, składowaniem i transportem komunalnych i przemysłowych odpadów.

 

Firma funkcjonuje w Warszawie i okolicach, przez ponad piętnaście lat swojego istnienia nie tylko znacznie rozszerzyła swoją ofertę, lecz również zyskała spore grono stałych klientów. Jednym z najważniejszych obszarów działalności firmy jest kasacja aut. Posiada ona stosowne zezwolenia na złomowanie pojazdów, zgodnie z aktualnymi regulacjami prawnymi. Dysponuje też swoim własnym sprzętem do transportu i holowania, przez co może zająć się obsługą klientów, których auta są niesprawne.

 

Firma rzecz jasna wydaje wszystkie dokumenty o demontażu, które są konieczne do wyrejestrowania i zakończenia obowiązkowego ubezpieczenia OC. Jej klienci mogą liczyć nie tylko na kompetentną obsługę, lecz również wysokie stawki, konkurencyjne w porównaniu z innymi firmami oferującymi takie usługi. Dzięki temu, że posiada własną stację demontażu Ekozysk1 oferuje także sprzedaż najróżniejszych podzespołów i części samochodowych.

 

 
EKO ZYSK 1 Sp. z o.o.
Nowy Modlin 45
05-180 Pomiechówek
NIP: 1181614194
REGON: 017420223
tel. (22) 785 59 99
fax. 22 785-58-80