AVM Engineering

Jesteśmy firmą zajmującą się montażem urządzeń grzewczych wraz z całą instalacją. Główny nacisk podczas wykonywanych prac stawiamy na jakość, estetykę oraz bezpieczeństwo klienta. Dbając o najwyższe bezpieczeństwo klienta przestrzegamy wszystkich procedur i przepisów prawa budowlanego związanego z montażem urządzeń elektrycznych i gazowych.

 

Posiadamy sieć handlowców i zespołów montażowych działających na terenie całej Polski. W ciągu ostatnich lat zamontowaliśmy kilkaset instalacji. Współpracując z Klientami, stawiamy na rzetelną obsługę i profesjonalne wykonanie powierzonych nam prac. Dobierając instalację, zwracamy uwagę na jakość urządzeń i komfort użytkowania przez naszego Klienta. Pierwszy etap współpracy rozpoczyna się od spotkania z doradcą, podczas którego dowiesz się, jakie rozwiązanie będzie najbardziej optymalne dla Twojego domu.

 

Po zaakceptowaniu oferty - podpisujemy umowę. Montaż instalacji grzewczych i gazowych to bardzo trudna i odpowiedzialna praca. Często klienci nawet nie zdają sobie sprawy z zagrożenia jakie może stwożyć w ich mieszkaniu tak zwany "tani fachowiec z łapanki" . Do wykonywania tego typu prac niezbędne są profesjonalne narzędzia oraz gruntowna wiedza instalatora który powinien posiadać odpowiednie uprawnienia.Wszystkie nasze prace wykonywane są na profesjonalnych narzędziach, dzięki czemu możemy zachować maksymalną precyzje podczas wykonywanych montaży oraz zminimalizować czas wykonywanych instalacji. Solidne narzędzia to podstawa naszej firmy.