ELHAND TRANSFORMATORY Sp. z o.o.

Jesteśmy polskim producentem transformatorów. Jako firma prywatna istniejemy na rynku od 1980 roku. Zbudowaliśmy silną markę, która kojarzy się z rzetelnością i wysoką jakością oferowanych produktów. Kierunkiem działania naszej firmy jest pomoc w rozwiązywaniu problemów oraz pełna satysfakcja klienta. Właśnie dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości wykonania naszych produktów potrafimy sprostać coraz większym wymaganiom naszych klientów.

Nasze transformatory znajdują zastosowanie w urządzeniach pracujących w wielu krajach świata, a większość naszej produkcji trafia na eksport.

 

Produkujemy transformatory suche niskiego napięcia dla:

-   układów sterowania, separacji, automatyki i energoelektroniki,
-   przemysłu okrętowego, lotniczego, chemicznego
-   szpitalnictwa,
-   kolejnictwa,
-   górnictwa,
-   hutnictwa,
-   wydobycia nafty i gazu.Produkujemy także dławiki:

 -   sieciowe i silnikowe,
 -   kompensacyjne,
 -   wygładzające,
 -   filtracyjne,
 -   sprzęgające,
 -   oraz zasilacze prądu stałego.

 

Swoim klientom zapewniamy wysoką jakość, konkurencyjne ceny oraz krótkie terminy dostaw. Systematyczny rozwój pozwala nam cieszyć się opinią jednej z najbardziej dynamicznych firm transformatorowych w Polsce. Podstawą naszego sukcesu jest zaangażowana praca wszystkich pracowników, którzy zawsze dążą do zapewnienia naszym klientom dostawy transformatorów o najwyższej jakości.


Stałe poszukiwanie nowych rozwiązań oraz wykorzystanie najnowszych technologii gwarantuje, że będziemy Państwa najlepszym partnerem teraz i w przyszłości.

 
ELHAND TRANSFORMATORY Sp. z o.o.
ul. PCK 22
42-700 Lubliniec
NIP: 5751862934
REGON: 241392737
tel. +48 (34) 353 17 10
tel. +48 (34) 351 32 20
fax. +48 (34) 356 40 03