ECOTECHNIK Sp. z o.o.

Jeśli szukasz pomp ciepła, wentylacji lub klimatyzacji to musisz skorzystać z naszej usługi. Zajmujemy się dystrybucją urządzeń centralnego ogrzewania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo klimatyzację, wentylację, pompy ciepła.

 

Centralne ogrzewanie bywa drogim przedsięwzięciem. Dlatego zanim bez namysłu dokonasz decyzji o zakupie urządzeń centralnego ogrzewania, poradź się w tej kwestii naszych fachowców. Przecież nie musisz wiedzieć jaka pompa ciepła jest dla Ciebie odpowiednia. W montażu centralnego ogrzewania ważna jest również wentylacja. Wiadomą sprawą jest fakt, że aby klimatyzacja czy wentylacja spełniała nasze oczekiwania, powinna być fachowo wykonana. Nasi fachowcy na pewno pomogą Państwu w tego typu montażu. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych naszą ofertą do zakupów w naszych sklepach. Oferujemy przystępne ceny, rabaty i wiele niespodzianek dla naszych klientów.

 

Firma ECOTECHNIK, to zespół najlepszych i wykwalifikowanych fachowców, którzy zajmują się montażem i serwisowaniem klimatyzacji, klimatyzatorów domowych i biurowych, pomp ciepła z zastosowaniem w domu, mieszkaniu, czy na magazynie, wentylacji przemysłowej oraz instalacji grzewczych. Nasza firma powstała w 1997, także mamy ogromne doświadczenie branży instalacji grzewczych oraz chłodniczych. Naszym obszarem działania jest głównie Dolny Śląsk, takie miasta jak: Wrocław, Oleśnica, a także woj. opolskie – Opole, Nysa, Namysłów oraz wielkopolskie – Rawicz, Kalisz, Ostrów Wlkp.

 

Zajmujemy się przede wszystkim: - montażem i serwisem klimatyzacji biurowych - montażem i serwisem pomp ciepła - montażem i serwisem wentylatorów - montujemy również klimatyzatory domowe - montujemy instalacje grzewcze - oraz nowoczesne ogrzewanie podłogowe Urządzenia montowane przez firmę Ecotechnik pochodzą o renomowanych firm i posiadają wieloletnią gwarancję. Elementy naszych instalacji wykonywane są z miedzi posiadającej specjalny atest dla chłodnictwa.

 

W zimowe dni gorąco polecamy usługi firmy Ecotechnik, a w letnie upały zapraszamy po ofertę chłodnego powietrza na naszych klimatyzatorów. Wykonujemy również pomiary rozpływów powietrza i regulację układów wentylacyjnych. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie wyjątkowo korzystnych cenach.

 
ECOTECHNIK Sp. z o.o.
ul. Lwowska 31/101
56-400 Oleśnica
NIP: 9112008649
REGON: 022385247
tel. 71 314 83 23
tel. 693 557 303