Wyroby rybne

We wczesnym średniowieczu wszystkie nadbrzeżne miasta i wsie były narażone na ataki Wikingów. Ten wojowniczy naród terroryzował pół Europy siejąc strach i zniszczenie. Wikingowie dominowali nad resztą mieszkańców nie tylko dzięki odwadze, ale także posturą. Badania archeologiczne dowiodły, że byli o głowę wyżsi od pozostałych Europejczyków. Skąd taka różnica? Odpowiedz jest prosta, w pożywieniu Wikingów dominowały ryby. Ponieważ tereny państw skandynawskich nie są idealne do uprawy, podstawą diety tamtejszych mieszkańców stanowiły ryby. To właśnie dieta rybna stanowiła jeden z filarów niezwyciężonych wojowników z północy.

Mając tak dobry przykład z dawnych lat warto z niego skorzystać i wzbogacić swoje menu o potrawy z ryb. Dlatego na stronach naszego portalu prezentujemy firmy, które oferują sprzedaż wyrobów rybnych. Dodatkowo my Polacy jesteśmy w bardzo dobrej sytuacji, ponieważ nasi producenci oferują olbrzymi wybór produktów spożywczych. A w niemal każdej miejscowości znajdziemy sklep rybny lup spożywczy oferujący sprzedaż wyrobów rybnych. Oferta prezentowanych firm oferuje ryby żywe, ryby mrożone oraz konserwy rybne. Wśród tych firm są zarówno importerzy, producenci jak również hurtownie i sprzedawcy detaliczni.

Polska Grupa Rybna

Polska Grupa Rybna to centrum dystrybucji ryb reprezentowane przez hurtownie rybne: BIG FISCH, DAR-POL, DROB-FISH, KORA,...
 

Vis Vitalis

Vis Vitalis to sklep ekologiczny ze zdrową żywnością. W ofercie znajduje się bogaty wybór produktów dla...